| bursuc00002 a întrebat:

azi ne-am cumparat o cartela Sim Orange Prepay si am pus-o la mobilul Nokia Bl-5CB si nu functioneaza, care ar fi problema?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Inainte de toate, te rog sa te asiguri ca telefonul nu este codat in reteaua altui operator de telefonie mobile si ca si alte numere Orange Romania functioneaza cu acest telefon. De asemenea, te rog sa probezi acest SIM si intr-un alt telefon aflat la indemana, compatibil Orange.

O zi buna,
Orange Helper