| LizzUzumaki a întrebat:

Buna, mie astăzi mi-a venit un colet eMAG, un set pentru desenat de la Faber Castell și când l-am deschis părea deja deschis și lipseau lucruri cam cele mai importante și cumva știți un site care este de încredere (site pentru creioane si chestii de la faber castell, prismacolour.) îmi doresc tare mult sa le mai comand?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa retur și comanda altul. Returul la eMag e foarte simplu și rapid

| mihai69 a răspuns:

Faci retur și ceri înlocuirea produsului.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu gasesti prin librarii? Acolo poti verifica la fata locului.Eu am cumparat seturi grafit de la ei.Iar accesorii iti recomand sa iei separat, dupa ce vezi cu ce te intelegi tu cel mai bine, in functie de firma. Eu de exemplu nu am folosit niciodata unele chestii din seturi.

| sorinul7 a răspuns:

Fa retur și dacă refuza poți face reclamație la protecția consumatorului