| ionel215 a întrebat:

Buna? nu stiiti de ce imi mor iepururasii doar de 23 de zile si in grijesk este curat hrana la vreme si apa
ca posa fie

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O dat tati boalele in ei, cardiesile, sida, ebola, mai bine i bagi in carantina pa aia bolnavi sa nu-i imbolnafeasca si pa aia sanatosi

| ErrorOfficial a răspuns:

Se imbolnavesc de la vreme tinei in casa si fale curact dale de mancare si in caz ca nu functioneaza du-te la un veterinar cu ei nu os sa iti ia mai mult de 25 lei 1 iepure tratat bagfta cu iei