| EvaTramell a întrebat:

Se uita cineva la " Doctor G medic legist "?
Va place?
Mie da :X :X

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu pot spune ca imi place; mai degraba ma fascineaza detasarea si firescul cu care medicul diseca si priveste complicata masinarie care este o fiinta omeneasca.Sub bisturiul ei toti sunt la fel, doar alterarea unor organe ce si-au pierdut calitatea de viu, difera. Daca ma gandesc bine, apreciez competenta, dar ma infioara femeia...

| カルメン a răspuns:

Euhappy este interesanta emisiunea.Cred ca poti invata ceva din eabig grin

| claudiua a răspuns:

Eu ma uit.Imi place tot ce tine de medicina. O consider o emisiune destul de educativa.

| Laue a răspuns:

E interesanta emisiunea. Foarte eficienta cand vreau sa ii tai pofta de mancare a sorei mele.

| deeaa_4080 a răspuns:

Da...avem de invatat:X

| MituPitu_3301 a răspuns:

Ma uit mereu! Pentru ca e educativ dar si pentru a-mi pretiu viata.
Invat sa am grija de corpul meu si sa nu mi-l stric cu porcariile ce au omorat pe acei oameni ce ajung pe masa ei de disectie!