| zafrina a întrebat:

as dori ceva de la voi big grin. Nu am o cultura genereala prea bogata si sper sa ma ajutati. Stiti poate niste site-rui despre/cu istoria antica ( Grecia, Roma, Egipt) orice, dar nu vreau de pe Wikipedia, nu vreau politica si chestii din astea, Poveti, enigme... Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| haniko a răspuns:

Aa...Bine.eu fac istoria arteor la care am invatat despre pitura si stiluri, arhitectura, a vechilor civilizati si mute altele deci am o cultura buna... bun deci iti recomad ca pe internet nu toate sunt bune iar cand un destept gaseste ceva interesant ne scris de el(vai doamne) il copiaza si il pune la el pe sait. deci in mare parte pe nu vei gasi mai nimic de mute ori ce gasesti intr-o parte gasesti si in alta.asa ca cel mai bine ar fi sa margi la o biblioteca asa este mult mai bine
happy