| Grey96 a întrebat:

As dori si eu niste titluri de carti cu vampiri ( sa fie romantice) in afara de The Vampire Diaries si Twilight. As dori si site-ul de unde sa pot citi online sau sa descarc cartile. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Laura1402 a răspuns:

Vampirii din Morganville, Academia vampirilor, Jurnalele lui Stefan.happy

3 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Poti citi si cumpara cartile din colectia "Fortele raului absolut" vol. 1 Invocarea, vol. 2 Revelatia, vol. 3 Rafuiala pe care le gasesti la chioscuri impreuna cu revista Bravo girl la pretul de 10, 99 lei Sau daca vrei neaparat cu vampiri incearca cartea Salem`s lot de stephen kingwinking

| Crisyy a răspuns:

Incearca cartile lui Anne Rice : Intalnire cu un vampir/regina damnatilor/ cronicile vampirilor etc.
http://www.scribd.com aici poti citi online carti, da-i un search si gata:d

| msgrint a răspuns:

Casa Noptii