| VranceanuTania a întrebat:

happy
As vrea sa imi faca cineva un portret cu mine,sa ii faca o poza si sa mi-o trimita pe facebook, prin mesaj.Nu trebuie sa fie perfect, doarsa fie! O sa va dau adresa de facebook si o poza cu mine pentru portret.Chiar si caricatura,dar sa nu fie exagerata! As vrea sa ma ajute persoane care sunt cat de cat talentate la desen, daca se poate.
Ma ajuta vineva? happy
Funda! :*

5 răspunsuri:
| PandaEcrazy a răspuns:

Te pot ajuta eu. uite aici link-ul de la facebook-ul meu, care e bagat direct pe albumul cu desene. uita-te prin ele, vei gasi doua portrete, de la ceva prietene, si daca iti plac cum au iesit alea, da-mi cerere de prietenie si imi trimi-ti pe chat poza ta;)
https://www.facebook.com/....../media_set

| VranceanuTania explică (pentru PandaEcrazy):

Ok! happy

| VranceanuTania explică (pentru PandaEcrazy):

Accepta cererea!winking

| Alexanderrt a răspuns (pentru VranceanuTania):

Daca mai vrei vreun portret te pot ajuta si eu!
Iti fac ce portret vrei! Dela animale pana la oameni in pielea goala laughing
Peisaje nuduri compozitie creion ORiCe