| Chinezw a răspuns:

Http://www.lecombirotica.ro/Creioane-colorate-pentru-art isti-POLYCHROMOS/Creioane-Colorate-Polychromos-36-Culori -Cutie-Studio-Faber-Castell--pID2351.html

| andrutza1231 a răspuns:

Toate sunt folositoare dar eu ti-as sugera sa incerci astea

:http://www.lecombirotica.ro/Creioane-Colorate-ART-GRIP-s i-ART-GRIP-AQUARELLE/Creioane-Colorate-Aquarelle-38-Culo ri-Art-Grip-Pensula-Cutie-Studio-Faber-Castell--pID850.h tml pentru ca au o mina moale si usor de colorat, coloreaza super pentru ca am avut si eu si se ascut foarte repede + ca sunt destul de multe intr-o cutie. Asta este parerea mea, sper ca ti-am fost de ajutor! App primesc o funda pentru acest raspuns?