| dianacool a întrebat:

de la cine se poate sa adopt si eu un bichon sau de pe un site

8 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Si eu vreau sa adopt un scuter, dar nu gasesc nicaieri crying ( laughing )

| 96Madalina a răspuns:

Poi...ai putea sa cauti pe google s-au sa te duci la un centru pentru animale! Bafta!

| dianacool explică:

Fratilor...daca nu aveti nu mai criticati lumea degeaba sunt oameni care doneaza bichon din diferite situatiii ca nu au timp sau ceva de genu mai lasati-ma cu criticile astea ca nu il da nimeni pe gratis sau nu stiu ce incetati cu prostiile astea

| GrEeNHeArT a răspuns:

Cel mai bine te duci la un adapost de animale si gasesti acolo sigur si oricum saracii caini de acolo au nevoie de un camin...

| djciupi a răspuns:

Draga mea cainele acela este cam scump, crezi ca cineva o sa il dea la adoptie? nu cred eu iti urez succes in cautarea lui

| Mov10 a răspuns:

Da,tu crezi ca-ti da cineva gratis vezi sa nu daca veri sunt site-uri de adoptat caini dar sunt maidanezi (singuri care-s gratis pentru ca nu ii vrea nimeni)

| Mov10 a răspuns:

Draga diana daca sti unde are dc mai intrebi si oricum cum zici tu aia care nu au timp nu-s asa fraieri sa doneze e criza ca pana mea orice are un pret si chiar ma enerveaza oameni astia care vor sa primeasca totul gratis pe tava

| Ancuuuuuuuuuuu a răspuns:

Buna love struck. As vrea si eu sa adopt un bichon.da nu cred ca il da nimeni pe gratis :-