| sabinaatahan a întrebat:

Stiti cumva cand are loc etapa a 3-a de admitere la liceul de muzica din Brasov? Cand este inscrierea sau a fost? Si cand sunt probele sau au fost? Multumesc! Funda.

2 răspunsuri:
| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Eu am dat probele pentru liceul de arta in mai, draga mea.Si nu cred că liceul de muzica face o exceptie.Probele la liceele vocationale se dau in luna mai, si la muzica si la pedagogic, la absolut tot.Nu ti-a spus nimeni?

| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Ai dat celelalte probe? Si daca da, nu ti-a spus nimeni cand e urmatoarea proba?