| ZZG a întrebat:

Buna TPU happy. Sunt din bucuresti si as vrea sa urmez niste cursuri de actorie, am 15 ani, stiti vreun cerc de actorie sau ceva de genu? help me pleasebig grin

Răspuns Câştigător
| Coco2730 a răspuns:

Adica vrei sa joci in piese de teatru facute cu liceeni sau vrei sa vezi un inside-scoop? Cel mai bine, fiindca UNATC considera ca actoria la liceu strica artistii, ar fi sa participi la cursuri de improvizatie facute de Teatrul Fara Frontiere, dezvoltandu-ti astfel toate capacitatile de care are nevoie un actor. Daca e prima varianta, iti pot da numarul unui grup care lucreaza piese propriu-zise.

2 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Fiecare sector are un cerc de teatru.
Prietena mea se duce la sesctorul 5. Cauta pe google.

| TeodoraStef a răspuns:

Cursuri de actorie pentru tineri la Brevis Music Art, zona Piata Unirii mai multe pe www.brevis.ro. Au cursuri si in weekend