| Claudiia_Claudiia_1993 a întrebat:

Trebuie sa fac un desen,la scoala, cu o tema despre tigani laughingmda..si ma intrebam daca imi puteti da niste idei, va rog!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te complica foarte mult. Încearcă sa desenezi o tiganca, îmbrăcata in culori deschise, cum e specific lor, care sta puti intr-o parte, doar cu capul, are mâinile întinse acoperite cu bratari mari. Mai fa niste detalii pe fundal, si o sa reusesti sa faci ceva frumos.
Sper sa- ti iasă, daca iti place ideea mea.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Desenezi 2 tigani care au fier in mana.

| DerFinne a răspuns:

Poti sa faci ceva gen : before and after., la before sa desenezi niste tigani cu caruta acoperita si fier., iar la after niste masini albe cu xenoane, cu niste acordeoane prin portbagaj si numarul sa fie ori : BOS, ori... VDM. laughing)). nu garantez ca iei 10 pentru lucrare, dar pentru umor sigur! :*

| bybybby a răspuns:

Doua corturi langa turnul Eiffel.
Si eventual niste pancarte pe aruncate pe langa corturi pe care sa scrie in diferite limbi "ajutati-ma sunt surd", "ajutati-ma sunt mut", "ajutati-ma nu pot sa merg!"
Funda?batting eyelashes

| hzbjxjczksnfb a răspuns:

Cauti un model o poza pe net si o desenezi

| Bodnar_Andréÿa_2000 a răspuns:

Cum se imbraca ei, ce activitati au, cum vorbesc. FUNDA?

| AlexandraAda2004 a răspuns:

Poate moda tiganilor adica cum se imbraca ei