| Amirra a întrebat:

TPU, vreau sa imi fac tatuajul asta dar nu gasesc schita, daca o are cineva il/o rog sa mi-o trimita pe e-mail, va rog frumos. dau fundita.
Multumesc anticipat, o seara frumoasa.
https://www.google.ro/......ps?/search

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

De ce ai avea nevoie de schita? Un artist adevarat e in stare sa-l faca fara schita. Ai incercat sa mergi cu poza la cineva si sa-l/o intrebi daca e in stare sa ti-l faca? Un tatuator bun ar trebui sa stie sa deseneze, si cel putin sa faca un liceu artistic. El practic asta face, deseneaza pe piele.