| priete a întrebat:

eu vinerea asta vreau sa merg la carrefour sa-mi iau webkinz dar cumva astia de la carrefour au si zumbuddy? sau mazin hamster? si mai clar ce animale au cine imi spune dau funda ca oricum anunt castigatorul dupa vineri! DAU FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAA

2 răspunsuri:
| CrishAici a răspuns:

Pai sunt si zumbuddy si mazin hamster pe care de acolo mi-am luat eu cate 20 din fiecare si 56 animale...deci e ok daca cumperi de acolo... cum ar fi eu asta iarna m-am dus la carrefour si mi-am luat 5 animale cu abonament si 12 animale normale + 1 zumbuddy gratis!

| rony a răspuns:

Pungulita cu 2 buc la 4 lei.