| Scorpions13 a întrebat:

Va rog frumos daca stie cineva sa imi spuna si mie ce programa trebuie invatat pentru. a intra la academia militara de la sibiu acolo unde se da romana si psihologie.
Romana ce trebuie invatat literatura / gramatica si la Psihologie la fel ce psihologie trebuie invatat dar exact va rog frumos.

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Gasesti pe saitul academiei militare!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru anul viitor n-a aparut dar trebuie sa fie la fel ca in 2012. Deci, uite: http://www.armyacademy.ro/admitere.html