| gabi8florentina9 a întrebat:

Vreau idei de desene in creion, dar sa fie peisaje de primavara (asta ne-a cerut profu' de desen). Nu am deloc ispiratie. Imi puteti va rog sa-mi descrieti un peisaj sau sa-mi dati luncul unei poze sau mai stiu eu...

Mersi aticipat!

Funda mare!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| mariukaUKA a răspuns:

Pai...ai putea face doi copaci (in capetele coalei) cu flori marunte si mici frunzulite i-ar pe fundal ai putea face frunze putin mai dezvoltate decat cele din copaci, dar florile sa fie intr-un anumit sens, ca si cum le-ar zbura vantul, pozi incerca sa le faci ceva gen in valuri! Sper sa iti placa idea mea!