| love30 a întrebat:

am si eu o intrebare!?
Imi poate da cineva o idee despre ce as putea sa desenez?
La scoala ne-a dat o tema foarte complicata din punctul meu de vedere.
Si anume tema se numeste astfel:,, integrarea in Uniunea Europeana,,
Rog mult daca aveti vreo idee despre ce as putea sa desenez, ajutati-ma!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| oracoluldindelphi a răspuns:

Poti sa desenezi un podium lung albastru cu stelute galbene care sa simbolizeze UE, si multe miss care au steagurile pe ele si arata toate foarte bine.in afara de romania pe care sa o faci slaba si gheboasa si cu dintii ca grebla bunicii... mi se pare o scena realista :P... DAca esti baiat si nu iti surade ideea, poti desena un meci de fotbal cu terenul albastru cu stelute in loc de verde, toti sa aiba tricourile colorate in functie de steagul tarii, si "romanul" sa fie un portar slab, moshulet, vai de el cu un toiag care se chinuie sa prinda mingea pasata de europeni :))
http://oracolul.net

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Un model la http://efnord.eforie.ro/spring/poze/rtrgalati/imagepages/image1.htm sau ca idee desenazi o floare, in mijloc pui harta Europei, iar pe petale steagurile tarilor din UE.

| Anduciu a răspuns:

Cristinalaughing

| love30 explică:

Mesc mult ambilor, ramin recunoscatoare, sunt fata, ma numesc Kristina.