| Solonariu_Cosmin_2000 a întrebat:

Buna ziua!
Am sustinut astazi simularea examenului de bacalaureat iar la subiectul īīī am avut particularitati de constructie a unui personaj dintr-un roman psihologic.Eu am scris despre Vitoria Lipan din Baltagul este bine, unii spun ca da altii ca nu.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu daca intra la psihologic, nu trebuia si tu sa te risti, trebuia sa mergi pe ultima noapte

| andrey663 a răspuns:

Baltagul nu este roman psihologic.Trebuie sa spui despre Ultima noapte de dragoste

| Lazar_Mariana_1977_dUJB a răspuns:

Fiica mea, a dat simularea azi, si avea aceasta temere.A intrebat profa si Este phihologic 1930!