| Robertos a întrebat:

Buna ziua!
As vrea sa stiu daca mi-as deschide un club si daca as preda un curs de pictura imi puteti va rog a-mi spune cat le-as putea sa le i-au(in lei). Va multumesc! aa. fundita:X::X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

40 lei, si ar veni odata sau de doua ori pe saptamana. Preferabil odata si asa ai putea face doua, sau mai multe grupe, care sa vina in zile diferite, sa nu ai prea multi intr-un grup deodata happy.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexBlaze a răspuns:

Eu cred ca 8 lei pe curs pentru ca daca le iei mai mult nu o sa mai vina. funditaaaa?

| Nooooooonameee a răspuns:

Daca ai putini copii poati la le iei 15 lei pe luna. daca ai copii mai multi poti sa le iei 10 lei pe luna. sper ca te-am ajutat

| florinnica83 a răspuns:

Buna, eu sunt florin si de 17 ani de cand fac pictura si sincer iti spun ca mereu m-am gandit sa fac acelasi lucru ca si tine numai ca eu nu pot cere bani pe astfel de lucru, pentru ca eu consider ca acest talent este un dar frumos daruit de Bunul Dumnezeu si ar fi corect sa-l inparti cu cei din jurul tai. tu ce spui? nicaflorin83

| madalina_5503 a răspuns:

50 lei...sau 30 leihappy