| anonim_4396 a întrebat:

Cand ati fost ultima oara la teatru?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

In fiecare zi cand ies din casa si vad lumea. Stii ce-i fain? Ca e pe moca, nu-ti taie nimeni bilete la intrare.

268 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de Paști, piesa se numea "Atenție: Vând femei" în care expunea realitatea privind capcanele traficului de persoane!
Pa, pa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Cand eram mai mic dar vreau sa ma duc in viitor la niste piese de teatru ca am auzit ca sunt foarte frumoase unele.Mereu mi-a placut sa ma duc la spectacole,teatru dar in ultimul timp mi-am ocupat timpul cu altceva, am avut si filme, cd-uri acasa si poate de asta.Dar o sa ma duc.Numai bine

| Malvina24 a răspuns:

Acum o luna de zile s-a organizat un spectacol(Teatrul Elvira Godeanu, Tg-Jiu) unde m-am simtit intr-adevar minunat.

| Grimalkin a răspuns:

Ieri. Am fost la Printul Fericit de Oscar Wilde ^^

| mgtow a răspuns:

Cand eram mic pe la vreo 10 ani cam asa.

| DEBrown a răspuns:

Pe clasa a VIII-a. Oricum teatrul e deja demodat, acum avem cinema-urile. Scuza-mi parerea, dar asa e.

| ArinaMK a răspuns:

De ce sa-mi pierd timpul cand pot juca la loto?
smug

| RXN a răspuns:

Ultima oara a fost in iarna. Locuiesc intr-un oras mic si din pacate nu vin prea multe trupe de teatru aici, dar merg ori de cate ori am ocazia, caci imi place teatrul.

| Adry05 a răspuns:

Nici nu-mi mai amintesc straight face. Cred ca atunci cand eram mica si mergeam la spectacole de papusi care se tineau la teatru laughing. Ca asa, la o piesa de teatru thinking nu stiu daca am fost vreodata.

| Eღilia62 a răspuns:

Niciodata n-am fost.

| Radioactive a răspuns:

Prin aprilie.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu mai stiu, si sincer nu prea imi place sa merg la teatru.

| Alyra a răspuns:

La teatru adevărat nu-mi amintesc să fi fost vreodată, dar am văzut câteva piese de teatru la casa de cultură. Ultima a fost cam acum 3 ani.

| fluturas a răspuns:

Cu vreo 4 ani in urma

| Parker a răspuns:

Am fost recent, cred ca acum o saptamana. Maia Morgestern - Mic si-al dracu' : a fost super happy Recomand tuturor, teatrul e de 10x mai bun ca filmul

| SweetestPoison a răspuns:

Teatru e la orice pas... abia ce-am iesit dintr-o comedie happy
(ps : ador teatrul happy era doar o parere caci uneori teatrul e mai real decat ceea ce numesc multi realitate... nu dati cu parul ca ma invinetesc repede laughing )

| Ade a răspuns:

In 23 martie, si la acea piesa, am avut curajul sa-i spun actualului meu iubit ca-l plac si am aflat ca si el ma place. A fost romantic!

| SmileFreedom a răspuns:

Nu-mi mai aduc amintelaughing

| roxyana03 a răspuns:

Acum 4 zile tongue

| rüya a răspuns:

Am fost prin octombrie anul trecutsad
din nefericire la mine in zona nu este teatru si nu prea pot merge in marile orase

| Tourniquet a răspuns:

Prin martie. Am sa merg in urmatoarele zile.

| xlmpq a răspuns:

Nu am fost laughing

| rolly3342 a răspuns:

Niciodata...sunt satul de prietenii mei care joaca teatru zi de zi laughing

| kri a răspuns:

big grin nu am fost niciodata

| Intruder19 a răspuns:

Ultima oara am fost la un teatru de vara in eforie sud prin iulie.

| DenisIonut01 a răspuns:

Acum 6 ani rolling on the floor

| Hassel a răspuns:

In februarie, la piesa "O scrisoare pierduta"
A fost prea tarelove struck

| Anonymus3000 a răspuns:

Azi

| Alexa_8596 a răspuns:

Am 11 ani si 7 luni laughing. Am fost pe la 8-9 ani.