| Alexandra_Iuliana_2001 a întrebat:

Care e cea mai bună marcă de aparate foto?

Răspuns Câştigător
| AaaaaAalexx a răspuns:

Go-pro, ce a spus baiatu din inaintea mea sunt pentru a captura sporturile extreme. Tu daca vrei foto normale, ai de ales intre Canon, Nikon, Fujifilm, Olymplus, multe care au calitati, dar si defecte. Eu unul detin Fujifilm si sunt destul de multumit.

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Fujifilm e cel mai bun.

| Petre_Cristi_1998 a răspuns:

Buna uite aici cele ma i bune aparte de facut poze si filmat din lume vorbesc serios: http://shop.gopro.com/EMEA/cameras/?gclid=CKHlo9af18ICFebLtAodkBkAKg

| Sîrbu_Mihai_1985 a răspuns:

Nikon,Sony,Panasonic