| doroteea a întrebat:

Care imi gaseste mel asta si o download-eaza? plz... si mi-o trimiteti pe id-ul meu: mihaelootza_rbd_mata >]-O http://www.trilulilu.ro/rao633/e224976d264794 (fundita) se numeste "Concertul pentru vioara si orchestra in La Minor de Antonio Vivaldi"

Răspuns Câştigător
| hallo a răspuns:

Cauto pe youtube si dupia downloadeazo cu ajutorul siteului www.vidtomp3.com :D

4 răspunsuri:
| doroteea explică:

Scz... e mihaelootza_rbd_mata.

| doroteea explică:

Mihaela_23_mihaela... da am vb cu cineva si o are si a zis ca mi-o da oricum... mersi

| zetabite a răspuns:

Iti dau eu melodia pe mess, dar dai FUNDA:X

Eu am descarcat-o deja in PC, numai ca nu e bun id-ul pe care l-ai pus acici

| zetabite a răspuns:

Tot nu merge, alt id nu mai ai?