| ChristianaAa a întrebat:

Care imi zice si mie o marca buna de aparat foto cu multi mega pixeli... Pentru o fundita

Răspuns Câştigător
| Lala20 a răspuns:

Panasonic, Cannon, Sony, Nikon. Sunt cele mai bune! Funda?

6 răspunsuri:
| death a răspuns:

Megapixelii nu sunt totul. Dacă vrei megapixeli la greu, să acoperi Casa Poporului cu o poză, bagă bani grei într-un Hasselblad. Dacă eşti mai moderat, caută un Canon sau un Nikon.

| Nikk96 a răspuns:

Sony Cyber-shot DSC-S2100 sau Sony Cyber-shot DSC-H55 foarte finutze si frumoase amandoua!happy

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai eu am de la Canon si are 10 mpx, este foarte bun, parerea mea. si are o multime de functii incluse + ca flimarile au rezolutie mare si se vede foarte clarhappy

| Dolores09 a răspuns:

Mie imi plac cele de la Nikon.
Ia cauta tu frumusel aici: http://www.nikon.ro/ro_RO/
Sunt mai multe, si o sa gasesti si cu multi mega pixeli cum vrei tu.

| photographyx a răspuns:

Eu am Nikon cu 12 megapixeli.cred ca e foarte bun.are multe functii si filmeaza hd. happy