| SellyS a întrebat:

Caut niste carti cunoscute si deosebite cu vampiri. Inafara de Twilight si Vampire of Morgenville pentru ca le am deja. Si nici Vampire Diaries pentru ca le urasc happy

Răspuns Câştigător
| adisuper a răspuns:

Dracula, de Bran Stoker
Altfel de îngeri, de Kill St. Crow (o re comand din toată inima, m-a ţinut cu sufletul al gură până în ultima secundă)
Focul, de P.C. Cast, Kristin Cast, ilustrează lupta di ntre ˇbineˇ şi ˇrăuˇ

5 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Interviu cu un vampir-anne rice, cred.

| TroolGheoerghe a răspuns:

Dracula, de Bran Stoker

| AstroAlex59 a răspuns:

True Bloodwinking

| Isa0w0Chan a răspuns:

Nu mai tin minte exact numele, dar stiu a erau niste carti cu vampiri recomandate de revista BravoGirls! Parca era Clubul mortilor sau ceva de genul...

| Emy8969 a răspuns:

Academia Vampirilor - Richelle Mead, Sange albastru - Melissa de la Cruz