| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac dacã mi-am uitat parola de la conQUIZtador? Cã nu mi-o mai aduc aminte. Plzz funda ce fac?

6 răspunsuri:
| LotteCharlotte a răspuns:

Unde te loghezi, sub parola scrie `Am uitat parola`. Dai acolo, si iti cere sa bagi id-ul si codul acela. Dupa vei primi un email unde iti vor da ei o parola noua.
Bafta :* funda?

| madalina9 a răspuns:

Daca are optiunea'' mi-am uitat parola'' da acolo si mai departe te descurci.

| AndreeaEl a răspuns:

Poti intra de pe facebook sau sa dai "am uitat parola"

| plaro1234 a răspuns:

Pai am doua variante prima este sa faci alt account al doilea este daca mai stii emailul du-te pe email.

| ladyacadea0 a răspuns:

Daca,contul este facut decurand adica ei ti-au trimis parola prin e-mail inca mai este acolo...Dar daca tu ti-ai facut contul mai demult si ti-ai ales singura parola, intrii la mails si sigur trebuie sa fie un mesaj de la conquiztador cu datele contului! In care se afla si parola!

| SergiuAndrei a răspuns:

Mergi la conquiztador si dai pe parola uitata iti scrii e-mailul iar apoi intri pe e-mail si ti-o da