| alexandraa15 a întrebat:

Ce materi imi va trebui la arte plastice?

3 răspunsuri:
| mihaela0502 a răspuns:

Depinde la ce vrei sa dai: in primul rand tr sa stii sa desenezi, iar restul se invata cum ar fi: perspectiva, ist artei, filosofie, informatica(pentru a lucra pe pc arhicad, autocad, photoshop, sketchup) ist arhitecturi, depinde.

| Daniela111 a răspuns:

Istoria artei.stiu ca se pune accent pe ea foarte mult:). cauta pe internet. uite un site unde o sa gaseti mai mult ca sigur ce iti trebuie www.clopotel.ro fundita?

| Daniela111 a răspuns:

Istoria artei.stiu ca se pune accent pe ea foarte mult:). cauta pe internet. uite un site unde o sa gaseti mai mult ca sigur ce iti trebuie www.clopotel.ro fundita?