| moonlight2134 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile lui Karl May? Pe mine m-au impresionat foarte mult happy.

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Sunt niste carti exceptionale care au facut parte din copilaria mea. Ar fi minunat sa le citeasca cat mai multi baieti. Continua sa citesti, chiar merita.
Bafta!

2 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Sunt fata si am ramas profund impresionata.cand incep sa citesc o carte a acestui autor, nu ma pot lasa pana nu o termin.In vacanta de vara stateam de dimineata pana seara si citeam.in plus cartile sunt ieftine. le-am recomandat si colegilor. Mi-a placut mult Old Surehand.

| moonlight2134 explică:

happy am citit aproape toate cartile lui