| paulbmro a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "Spartacus: Blood and Sand"?; aveti mai multe detalii si trailer aici: http://movies.afy.ro/seriale/spartacus-blood-and-sand
Mie mi-a placut tare mult si as vrea sa iasa si sezonul 2, dar am auzit ca-s niste probleme cu actorul principal.

Răspuns Câştigător
| kennyspark a răspuns:

Prea misto serialul. Drog curat nu altcevalaughing
Cred ca o sa apara si sezonul 2. am inteles ca este tratabil cancerul lui''Spartacus" deoarece a fost descoperit la timp asa ca... la mai multe sezoane la fel de captivante cel putin ca primul

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. belea serialul... actorul principal are cancer limfatic parca sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare:X

| bigdady a răspuns:

Un super serial speram sa se refaca Andy Whitfield