| corado a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Taken (2008) http://www.cinemagia.ro/filme/taken-teroare-in-paris-237 32/?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

A fost foarte tare filmul. Am mai văzut unul asemănător care se numea "Human Trafficking". E un film care îţi deschide ochii, pentru că se întâmplă multe lucruri de genul acesta şi nu ştiu câtă lume ştie. Oricum filmul are un final fericit, iar în viaţa reală nu e întotdeauna aşa.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am vazut filmul. Mi-a placut. Dar nu mi-as dori sa fiu in situatia aceea si nu i-as dori nimanui.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc!

| anna01 a răspuns:

Exceptional, chiar mi-a placut foarte mult.

| smiley11231 a răspuns:

Un film care iti deschide ochii cu adevarat. este unul printre filmele preferate

| hominid dreak a răspuns:

E tare!

| andexcelent a răspuns:

E super tare Taken.cand am dat sa il vad prima data nu imi puneam prea mari sperante in el. da m-a lamurit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a una mi-a placut... Te tine cu sufletul la gura aproape tot timpulhappy

| nosferatu a răspuns:

Nu stiu ca nu l-am vazut. o sa ma uit.

| perdia a răspuns:

Un film extraordinar ce te tine cu sufletul la gura pana la sfarsit. Iti da de gandit pentru ca asa ceva se intampla si in viata reala.
Merita intr`adevar vazut!