| anonim_4396 a întrebat:

Ce poate vizita sau ce activitati poate un student sa aiba in Bucuresti?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| TNC2000 a răspuns:

Pai poti sa mergi la Muzeul Satului/Antipa, poti merge la patinoar, la mall, la cinema, teatru, opera. Cand este frumos afara poti sa te relaxezi prin parcurile Herastrau, Cismigiu, Alexandru Ioan Cuza, Tineretului si multe altele. Daca esti fan al fotbalului poti merge la meciurile de fotbal ale echipei Steaua(FCSB) sau al echipei nationale de fotbal a Romaniei de pe Arena Nationala. Daca esti fan al handbalului poti merge la un meci al echipei CSM Bucuresti la Sala Polivalenta.