| Satisfaction a întrebat:

Ce vopsea a folosit aici pentru a picta si apoi sa arunce sclipici? ma puteti ajuta? Vopsea normala neagra sau ceva special? Va rog:) http://www.youtube.com/watch?v=lx3jK1L9jmo

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Niciun fel de vopsea, daca te uiti cu atentie o sa vezi ca pensula era curata. Probabil a folosit un adeziv, un ulei, o rasina, ceva lipicios oricum... si transparent.

| tororoki a răspuns:

Culorile de ulei sunt lipicioase, mai mult ca sigur pe astea le-a folosit.