| RrEe4 a întrebat:

Cine imi poate si mie spune cum se fac desenele ca de ex viata cu loui. Exista vreun program gratuit de facut asemenea desene(Viata cu louie e un desen 2 d). Vreau sa imi ziceti mai multe programe gratuite de facut desene 2d si 3d si daca aveti tutoriale le puteti da si pe alea.

Răspuns Câştigător
| bestialu96 a răspuns:

Pai doar un site stiu unde poti face desene
http://goanimate.com/studio
imi pare rau doar atat stiu:D
F U N D A : X : X?

2 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Pai intai trebuie sa stii sa desenezi, si sa stii bazele animatiei. Desenezi fiecare frame, si dup-aia le pui in secventa. Nu exista nici un site care sa faca munca pe care animatorii o fac de cand au fost create desenele animate si pana acum.

| Discus a răspuns:

Descarcati marcomedia flash palyer