| vaRonel a întrebat:

Credeti ca o sa mai fie alt sezon din Grey's Anatomy?

Răspuns Câştigător
| dyermaker a răspuns:

Eu am vazut primele 5-6 episoade si mi-au placut f.mult. Ar fi pacat sa nu continue, sa am ce vedea in after life.

2 răspunsuri:
| Aniquel a răspuns:

Poate da. thinking

| Mary0Hellen a răspuns:

Buna! happy Sincer. eu as vrea sa mai fie alt sezon deoarece iubesc acest serial, crezi in posibilitatea revenirii lui Katherine Heigl ( Izzy) in GA? As vrea sa revina deoarece este o actrita geniala si a jucat cu multe nume mari, anyway, nu cred ca va mai fii un alt sezon, dar Shonda ne poate surprinde placut oricand, nu? Tu ce crezi?