| Nicoletaaur a întrebat:

Cu ce se face modele pe paharele mirilor...seamănă cu acrilic pentru unghiile cu gel

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Se foloseste contur special pentru sticla, se lasa sa se usuce dupa ce ai conturat pe pahar apoi se vine cu culoare de sticla, dupa care se lasa o zi la uscat. Asta e tot secretul cu care sunt pictate paharele pentru miri si nu numai. Piciorul paharelor poti da cu lipici ori aracet si sa lipesti panglica satinata pentru un aspect mai frumos.

Succes!

1 răspuns:
| SanL a răspuns:

Sau le cumperi gata facute: https://www.classgifts.ro/......i-si-nasi/