| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa vand timbre vechi unele nestampilate, altele cauciucate si altele coltare

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Du-te la un centru de filatelie http://www.infocompanies.com/Magazin-Filatelic-Bucuresti1-107346.htm

| onelove a răspuns:

Incearca cu anunturi in ziar si pe internet, eventual pe www.okazii.ro. Cu siguranta mai sunt pasionati care colectioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta sa poti lua parte la colocvii sau expozitii filatelice. Contactul live cu cei din bransa iti poate deschide niste usi. Cine stie...

| alinoita a răspuns:

Poti vinde gratuit pe www.debara.ro