| PicSiPoc08 a întrebat:

Datzimi si mie un program sa fie o poza si sa pot pune alta pozaa in afara de photoscape il stiu

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Tie ti-ar trebui in primul rand un abecedar.

| RXN a răspuns:

Da' de o carte de gramatica si de o excursie in Cucuietii din deal, ca sa nu ai acces la internet, ce zici?happy

| DoarOana a răspuns:

Photoshop, GIMP, Corel Paint Shop (astea sunt programe mai profesionale si poti dace mult mai multe lucruri cu ele)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac intrebarile unde gramatica e facuta praf happy

| ShadoW_1795 a răspuns:

Incearca si tu PhotoShop, Photoinstrument, SunlitGreen Photo Editor, PhotoShine

| UhaaS a răspuns:

Bine zic unii, bine spun unii.
Ia site. http://www.buybooks.ro/abecedar.htm

| Oxyi a răspuns:

Mai intai invata limba romana corect si dupa aceea utilizeaza internetu`.
(copii din ziua de azi oh go on)