| aldea47 a întrebat:

Dau funda!
Cu ce marime ar trebui sa scrii in Micrsoft Office Word 2007 pentru ca o pagina din program sa fie o pagina de roman?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Abadonna a răspuns:

10, 11 sau 12. Cam asta e marimea optima si cam asa vezi prin cartile obisnuite.

2 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Depinde de marimea scrisului tau.La mine e Garamond 14 big grin

| acinorev a răspuns:

Microsoft Office Word 2007 raspunde: trebuie sa setezi marimea paginii, nu scrisul. Uite-te la un roman. Iti aproximez eu marimea: daca dai pe VIZUALIZARE, pe Wordpad (sau Microsoft Office Word 2007), iti apare o lupa cu + si una cu -. Dai de cate ori vrei pe cea cu -. Sper ca ai inteles. BAFTA!