Zbenguici
| Zbenguici a întrebat:

De ce arata lecitina ca supozitorul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stateam si ma uitam la ea... pana am uitat de ce ma uitam.
Apoi am zis... supozitorul arata ca lecitina. Multa bafta celor ce le incurca.
Am vazut pe Jen, ha laughing

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Fiindca unii gandesc cu fundul?

| dinusinziana a răspuns:

@nebundupatine, cred ca rad de 15 minute incontinuu rolling on the floor)))))

prfml
| prfml a răspuns:

Asa vad specialistii daca lecitina ajuta creierul. Daca pacientul il baga in fund specialistii maresc doza happy

| eeeeeeeeee a răspuns:

Vai, la asta nu m-am gandit. data viitoare cand o iau o s-o inghit mai cu pofta.laughing

| mcandr3y a răspuns:

Nu pot spune ca lecitina ar arata ca un supozitor si eu de am folosit la supozitoare cand eram mic... mi se par complet diferite! capsula de lecitina e mult mai mica decat un supozitor! Eu unu asa zic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor ca sa nu "uiti" sa te duci la buda rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigura ca nu e un supozitor?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fie inghitita cu gura de jos rolling on the floor BRO care iar nu se poate loga, cineva acolo sus il iubestewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa intrebi tu

| jen a răspuns:

Sincer nu m-am gandit la asta niciodata, insa este o intrebare foarte buna!