| PamPamRawwr a întrebat:

De ce imi ies bratarile prieteniei tot timpul rasucite? cum sa fac ca sa fie drepte?

7 răspunsuri:
| JustLiveYourLife a răspuns:

Uite aici un site unde poti invata cum sa faci perfect o bratara a prieteniei : http://www.wikihow.com/......-bracelet. Ai mai multe variante. Sper ca te-am ajutat :-*.

| JustLiveYourLife a răspuns:

Uite un site unde poti invata cum sa faci perfect o bratara a prieteniei, fara ati mai iesi rasucite : http://www.wikihow.com/......-bracelet, sunt mai multe modele. Sper ca te-am ajutat. :-*

| alexH a răspuns:

Ce sunt alea bratari ale prieteniei? :O Nu am mai auzit pana acum.

| alexH a răspuns:

Bai frustratilor, am intrebat si eu pentru ca pur si simplu nu stiam, nu am mai auzit in viata mea. Nu cred ca trebuia sa iau stupid. In fine, acum mi-am dat seama ca e un joc de copii nebuni, cum sunteti si voi de altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut problema asta.Pentru ca nu faceam nodurile la fel de stranse in ambele capete.Incearca sa strangi mediu, astfel incat sa iasa totul uniform.

| BilliOnaire a răspuns:

Pai cum le faci? adica : cand incepi cu o ata, faci pe toate atele care sunt acolo si cand termini de unde reincepi? reincepi cu ata cu care ai terminat sau cu prima din partea stanga? lasa'mi mesaj si te ajut:*

| ANONIM10000000000 a răspuns:

Cu adica iti ies rasuciteraised eyebrows?