| Buzdugan_Iulian_1984 a întrebat:

De pe site va informatii pentru programul evenimentelor teatrale?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Www.biletmaster.ro Dar nu sunt numai Teatrele mari. Sunt tot felul de grupuri pe FB cu evenimente. Depinde de orasul tau.

| Buzdugan_Iulian_1984 explică (pentru CuriousStuff):

Ma intereseaza in special evenimentele din Bucuresti

| CuriousStuff a răspuns (pentru Buzdugan_Iulian_1984):

Nu sunt din Bucuresti, dar teatrele ar trebui sa aiba site-uri cu program si de unde sa cumepri bilete, da o fuga pana acolo si intreaba la casierie daca se pot cumpara bilete si online sau poti chiar sa ceri un program. Programul de obicei e pe o luna de zile.

| Buzdugan_Iulian_1984 explică (pentru CuriousStuff):

Merci frumos pentru raspuns.