| starky24 a întrebat:

De unde iau si eu istoria literaturii romane de la origini pana in prezent de G. Calinescu?

Răspuns Câştigător
| ctina a răspuns:

E o carte prea importanta si prea scumpa ca sa fie la toate librariile. Totusi du-te la o biblioteca.Cred ca nici acolo nu o sa ti-o dea acasa, ci o sa fie disponibila numai la sala. Totusi cred ca e o mare posibilitate sa o gasesti si online. Spor!

1 răspuns:
| PrunaPătrată a răspuns:

Te rog eu frumos daca ai putea sa nu mai scrii happy pentru ca... vezi tu in reguli scrie ca nu ai voie sa scrii chesti asemanatoare cu ce ai scris tu acum eu iti spun pentru ca nu cred ca tu vrei sa fi suspendat/a asa ca spre binele tau iti spun sa nu mai scrii asa ceva pe TPU, baftawinking si o zi buna in continuare