| anonim_4396 a întrebat:

Fac aici un cadou cultural pentru cei interesati de lectura despre o perioada singeroasa a Chinei si despre drumul greu al perfectionarii unui om intr-o anumita arta dar am mari indoieli ca as scrie corect scritorul(s-a intimplat sa-l citesc de mult si acum este pe undeva pe la tara)E vorba de doua volume scrise de Yoshi Yeshigawa "Musashi"Nu cred ca va fi cineva care o sa regrete citirea unei adevarate opere.

1 răspuns:
| Ctiberiu a răspuns:

1. O stiu e bunicica 2. Pleaca de pe TPU ca nu inteleg inci o intrebare sau raspuns pus de tine vreoda pentru ca atunci cand pui o intrebare sau un raspuns trebuie sa aiba sens tu parca intrebi ''Ioane pe tine te cheam Gheorge''. Tu ori incerci sa me zapacesti ori te-ai uitat prea mult la frati telecomandati.