| onlydog a întrebat:

Gigi Becali a scris 5 carti in timpul perioadei de detentie, el fiind coautor, altcineva a fost cel care le-a scris, acum intrebarea mea este, el a citit vreuna dintre ele?: ) Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca macar atata a facut, sa citeasca ce-au scris altii, desi s-ar putea sa nu fie sigur, nu l-am auzit sa spuna ca a citit ceva, exceptie poate fi Biblia.

| minrest a răspuns:

Ce pot sa iti spun sigur, este ca a citit titlul si autorul (adica numele lui) pe coperta fiecarei carti. Nu numai atat, dar le-a citit de mai multe ori, iar asta este marca unui adevarat intelectual. Un intelectual reciteste pasajele care merita, pentru ca sa poata medita asupra lor.

| Mayre a răspuns:

Sa zicem ca le-a citit..asa printre randuri. laughing

| marocanul77 a răspuns:

Le-a dictat, deci se poate spune ca le-a si citit laughing