| XD_Cris_1997 a întrebat:

Hei. am nevoie de putin ajutor am nevoie de niste sugestii de challenge-uri... si as vrea sa imi puneti voi niste sugestii si daca tot le puneti spuneti si ce trebuie sa fac la acel challenge!
Mersi Anticipat!

2 răspunsuri:
| AdrianLvs a răspuns:

Salut.Fa Charlie Charlie, Ice Bucket Challenge, Satanic Blood si Kharma Satanic.

1.Iei o foaie de hartie si scrii yes no no yes si faci doua lini in forma de cruce apoi iei doua bete si spui charlie charlie are you here si vezi ca se misca creionul 2. Iei o galeata cu apa si iei doua ace si le pui in forma de cruce.Vezi ca nu se duce la fund.Satanic Blood se face asa :Te duci in fata oglinzi la 00:00 si spui de 13 ori Satana.Va iesi un demon din oglinda.KHARMA Satanic :Iei un chibrit si ii dai foc cu benzina. FUNDA?

| TanyaTanny a răspuns:

Cinnamon challenge(ideea e sa iei o lingura in gura si sa vezi cat de mult o poti tine si,inca ceva ar trebui sa ai pregatit un pahar cu apa inainte)
baby food challenge(numele spune totul)
salt and ice (ideea e sa tii in pumn,strans! sare peste care sa asezi un cub de gheata)
baking soda vinegar (mda e putin tampita, in caz ca atunci cand erai mic faceai vulcani cu bicarbonat de sodiu si otet de mere, ei bine inchipuie-ti ca e exact acelasi lucru doar ca trebuie sa faci asta in gura)
iar ultima, fiind ca e vara clasica ice bucket challenge(in caz ca nu stii trebuie sa-ti torni in cap o galeata cu apa rece, preferabil cu cuburi de gheata)
Bye! Distractie placuta! big grin