| SHINeeTaemin a întrebat:

Hei! FUNDA..Am de facut un poster [A3] cu un hobby de-al meu, am ales dansul.Si ma gandeam sa desenez niste siluete de fete in anumite pozitii de dans[am deja pozele], dar nu stiu cum sa le asez in pagina si ce ar trebui sa scriu[nu mult cateva cuvinte sau ceva de genu]..Chiar am nevoie de ajutorul vostru happy

2 răspunsuri:

Eu sincer as fi ales k-pop ca si hobby al meu si as fi facut un poster in care in mijloc era steagul coreei ca sa arat recunostinta mea fata de coreea si pe langa acel steag as fi scris toate numele trupelor k-pop care imi plac, ar fi mult mai usor de realizat si presupun ca intra-adevar k-pop este o pasiune de-a ta, plus ca poate iti faceai colegii mult mai interesati de cultura coreeana. sper sa iti placa ideea, daca nu macar am incercat :*

| Pirlageanu_Amalia_1995 a răspuns:

Le așezi în colțuri și una mare în mijloc și scrii My life is dance