| cristina1111112566777777 a întrebat:

Hei, ma pasioneaza moda si ideea e ca as vrea sa aplic mai departe la o facultate de design vestimentar dar nu am talent sa desenez diverse modele vestimentare
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| jasmin1rose a răspuns:

Important e sa te pricepi cat de cat sa desenezi orice. Apoi, cauta o profesoara de desen care te-ar putea ajuta.
In acelasi timp, lucreaza multe ore pe zi la asta si singura.
Aproape nimic nu e imposibil. Trebuie multa multa munca daca iti doresti intr-adevar ceva.

Succes! ^^

2 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Incearca sa exersezi sau fa ore cu cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
daca o sa ai ambitie, rabdare si o sa exercitezi mult, o sa reusesti.
O zi buna.