| curious01 a întrebat:

Hei, salut tuturor, dati-mi va rog idei pentru o felcitare originala de ziua de nastere a unei bune prietene (is baiat), nu ma refer la cadouri/surprize, ci sa-i scriu sau sa-i zic ceva original, nu felicitari copiate, vreau ceva din inima...cea mai buna idee primeste FUNDA! multumesc mult...

1 răspuns:
| Roby_Roby_1996_FqqI a răspuns:

Ai putea creea o poezie, daca te pricepi cat de cat sau poate ii canti ceva, sigur o sa aprecieze!
SAU
ai putea sa pui peste tot in felicitare poze decupate cu fata ei sau sa pui sclipici, in functie de pasiunile acesteia, sau creeaza un video cu amintirile voastre! SUCCES!