| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU,vreau si eu niste sugestii de cadou pentru iubitul meu big grin, baieti,ce v-ar place sa primiti?winking (fara raspunsuri nesimtite, va rog!laughing ) Funda si vot!:*

3 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

Un telefonn laughing

| kopotoru a răspuns:

Pai daca i place fotbalu cumparai o minge de fotbal si te semnezi pe ia cu numele unui fotbalist care i place si i zici ca e semnatura lui acolo laughing Sau I poti cumpara Un tricou cv...

| BogdanBănică a răspuns:

Parfum,ceas,bricheta (daca este fumator)... Cam asta le-ar placea baietilor! big grin