| oanaamaria a întrebat:

imi puteti trimite niste site-uri de unde pot sa comand carte Tristan si Isolda? funda big grin

Răspuns Câştigător
| secrets a răspuns:

Pe niste librarii online(gen elefant.ro) dar vezi ca nu exista cartea 'Tristan si Isolda' ci este o legenda inclusa in cartea 'Legendele lumii' de Alexandru Mitru.Numai bine si sper ca merit funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Citește aici legenda, povestită pe scurt http://www.lecturirecenzate.ro/2012/05/30/tristan-si-isolda-1-legenda/