| pitiqqqqqq a întrebat:

Heii!kiss Se apropie luna "martisor"love struck. As dori sa pot confectiona niste martisoare de 1 martie, 8 martielove struck. Ce idei mi'ati da?puppy dog eyes Am uitat sa mentionez faptul ca trebuie sa le fac din materiale reciclabile laughing. cele mai bunee; x = >FunDaaa: :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pulisor a răspuns:

I putea sa le faci origami.gasesti aici http://www.youtube.com/watch?v=12_nJamoyTk sau din lut.pe mine m-a pus sa fac din lut
si ies super daca le si pictezi

| MrsHankey a răspuns:

Hei Andreea!
Am eu o idee, care s-ar putea sa mearga.
Cand eram eu ft mica, mama imi facea martisoare, din faina si mult sareee, diferite forme, abtipilduri si chestii pentru copii. Apoi le punea la cuptor, si se faceau ft tari, exact ca martisoarele.
Sper sa te ajutee:*:*!